O firmie

"My dajemy, to co w przyrodzie najcenniejsze"

Każdy z Nas w ciężkiej sytuacji staje przed wyborem, lek, suplement diety, zioła? co będzie skuteczne, co zadziała na mnie, czy mi pomoże?
Tak jak we wszystkim, tu też potrzebny jest wybór złotego środka. każda z przyjmowanych preparatów/ziół, ma swoje dobre i złe strony.
W ciężkich przypadkach zioła mogą stać się już nieskuteczne, za późno zaczęte przyjmować. Natomiast w przypadku chorób przewlekłych, zakaźnych - powinniśmy się skierować po odpowiednie suplementy, leki.
Oczywiście, najpierw każda sytuację wato skonsultować z lekarzem.
Żeby skutecznie leczyć się ziołami trzeba je po prostu mieć i to takie, które spełniają wymogi współczesnej fitoterapii, tzn. odpowiednio zebrane, wysuszone i przechowywane. Trudna dostępność szerokiej gamy ziół na rynku zmobilizowały mnie do założenia sklepu z ziołami i preparatami naturalnymi i ziołowymi.

U Nas zakupisz zioła, preparaty ziołowe i naturalne - przebadane, posiadające pozwolenie i certyfikaty ekologiczne, unijne, zarejestrowane lub posiadające zezwolenia GIS , MZ lub opatentowane na terenie RP .

Współpracujemy z różnymi placówkami, oferującymi preparaty roślinne odpowiedniej jakości i służących fachową znajomością tematyki zielarskiej, m. in.: Herbapol KRAKÓW, Zakład Zielarski KAWON, "Dary Natury" z KORYCIN.
Posiadamy w swoim asortymencie preparaty: VitaBiosa, Reishi (grzybek nieśmiertelności), Miody Manuka, NEERA, Betuleco, maści, żele, kremy, preparaty firmy Hauster, Biokord i wiele, wiele innych. 

Jakie są zalety leków roślinnych:
- przyjazność konsumowania,

- zawierają one witaminy, związki mineralne, garbniki, oleje eteryczne i wiele innych składników niezbędnych do normalnego funkcjonowania naszego organizmu,

- przy stosowaniu ziół nie zachodzi obawa ich przedawkowania - a przynajmniej jest małe prawdopodobieństwo przedawkowania,
zioła stosowane grupowo w mieszankach, potrafią nie tylko leczyć cały szereg schorzeń, lecz regenerują cały organizm, zasilając go w niezbędne składniki odżywcze, regulując florę bakteryjną jelit, czyszczą krew i gruczoły dokrewne, a przede wszystkim wątrobę,

- wzmacniają nasz system nerwowy i trawienny. Istnieją zioła mające antybiotyczne właściwości, nie powodując typowych dla antybiotyków działań ubocznych a substancje biostyminowe aktywizują cały ustrój.

Zawsze pomocni!
Służymy radą, pomocą, dobrym słowem.
Dlatego chętnie kontaktują się z nami ludzie, którzy potrzebują takiego kontaktu. Niestety wielu z nas zamyka się w swoich domach i dba wyłącznie o swoje interesy, a świat widzą tylko przez telewizor, internet itp.. A tradycyjne zachowanie oparte na zwykłej ludzkiej życzliwości, serdeczności stają się bardzo rzadkie.

Rozwijamy się z każdym dniem!
Idąc za potrzebą ludzką, już od dłuższego czasu sprzedajemy zioła i preparaty ziołowe wysyłkowo, przez internet. Rozwijamy się dla Was i z Wami!

 

Nasze dane:

Sklep internetowy ziola-swiata.pl , ul. Ordonówny 1 lok 6, 15-750 Białystok
NIP:966-187-61-94,

Nr konta: PKO Bank Polski. 60 1020 1332 0000 1602 1214 0796

 

adres poczty elektronicznej: sklep@ziola-swiata.pl oraz numer telefonu: (+48) 509 242 331

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl