Mieszanka ziołowa na nerwicę serca i nie tylko

Mieszanka ziołowa na nerwicę serca i nie tylko

 CZYM JEST NERWICA (ogólnie, ale również serca)?

Nerwica jest to zaburzenie psychosomatyczne. Tylko co to tak naprawdę znaczy?

Otóż, kiedy nasza psychika jest zaburzona, zmęczona, obciążona problemami małymi i większymi, ściślej mówiąc odczuwamy ciągły lęk, strach, zdenerwowanie, uczucia te manifestują się (dają o sobie znać) poprzez nasze ciało. Mówi się, że nerwica serca to choroba ciała i duszy, ponieważ to co w środku uwidacznia się na zewnątrz.

JAKIE SA PODSTAWOWE OBJAWY NERWICY?

Wachlarz objawów jest bardzo szeroki, iż zawiera: kołatanie i przyspieszone bicie serca, duszności, ból nieznanego pochodzenia w przeróżnych częściach ciała, bóle i zawroty głowy, gula w gardle, ucisk w klatce piersiowej, zaburzenia czucia, ciągłe zmęczenie, zaburzenia układu pokarmowego, otępienie.

W JAKI SPOSÓB LECZYMY/PRZECIWDZIAŁAMY NERWICY?

Możliwe jest leczenie farmakologiczne, które jedynie przyćmi objawy lecz nie rozwiąże problemu. Dlatego polecamy mieszankę ziół na nerwicę serca. Zioła zostały dobrane tak, aby zwalczyć wszystkie objawy nerwicy. Działają uspokajająco w stanach wyczerpania nerwowego, pomagają w problemach ze snem, rozkurczowo na naczynia krwionośne i mięśnie układu pokarmowego co przynosi ulgę dla żołądka i serca.

 

ZIOŁA, KTÓRYCH POTRZEBUJEMY DO MIESZANKI ZIOŁOWEJ:

Szyszki chmielu 50g

Kwiat lawendy 50g

Ziele serdecznika 50g

Liść melisy 50g

Kwiatostan głogu 50g

Liść mięty pieprzowej 50g

Korzeń kozłka 50g

Kwiat tarniny 50g

Koszyczki rumianku 50g

Ziele macierzanki 50g

Ziele srebrnika 50 g

JAK PRZYRZĄDZIĆMIESZANKĘ NA NERWICE SERCA?

Wszystkie zioło starannie należy wymieszać. Ważne jest, aby użyć do tego papierowej torby, tudzież słoika, materiałowego woreczka – żadnych plastikowych torebek i metalowych pojemników. Należy przyrządzić odwar z  2 łyżek ziół na 4 szklanki wody. Gotować przez 5-10 min na niewielkim ogniu, a następnie przecedzić. Pić trzy lub dwa razy dziennie przed posiłkiem. Resztę mieszanki przetrzymywać w papierowej lub materiałowej torbie.

TYLKO CZY NAPRAWDE WARTO PIĆ TAKA MIESZANKĘ?

Jeśli należysz do grupy osób z powyższymi objawami, a kardiolog, gastrolog, neurolog czy reumatolog rozkłada ręce,  zadbaj o swoje zdrowie psychiczne. Zrelaksuj się przy uspokajającej mieszance na nerwicę serca i świadomie pracuj nad źródłem stresu i lęku.

Produkty powiązane

Szyszki chmielu herbatka ekologiczna 20g Dary Natury

Liść melisy herbatka ekologiczna 25g

Kwiat lawendy Ekologiczny 50g

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *