Vernicadis – zakazane dobro

Vernicadis – zakazane dobro

Być może nie wiesz, że twój organizm mogą zamieszkiwać różne pasożyty. Wraz z wieprzowiną istnieje szansa wprowadzenia do organizmu larwy włośnia krętego. Jeśli niedokładnie umyjemy owoce i warzywa, w naszym ciele możemy umiejscowić jaja glisty. Tasiemiec może się skryć w solonej surowej rybie, czy kawiorze. W wodzie czyhają płazińce. W domu, wraz z kurzem, możemy złapać owsiki. Miejsc, w których bytują niebezpieczne dla człowieka organizmy, jest wiele. Praktycznie zarazić się możemy wszędzie.

Na dziesięć osób na świecie, tylko jedna nie jest zarażona pasożytami. W krajach zachodnich zarażona jest jedna na trzy osoby, a problem dotyczy wszystkich grup wiekowych i społecznych. Jak wskazują statystyki, każdego roku na choroby pasożytnicze umiera około 14 milionów ludzi. W krajach zachodnich odrobacza się dzieci raz, do dwóch razy co roku. Niestety, w Polsce nie istnieją takie procedury. Pozbywać się pasożytów powinni też dorośli, szczególnie właściciele psów i kotów.
W przypadku zaistnienia prawdopodobieństwa zakażenia pasożytami, powinno się wykonać badania. Często sprowadzają się one do pobrania próbek kału. Musi to nastąpić w różnych odstępach czasu. Jest to jednak mało skuteczne badanie, ponieważ próbki przeznaczone do przebadania, muszą być w fazie, gdy pasożyty składają jaja. Bardziej skuteczną metodą, choć również nie pozbawioną wad, jest badanie krwi. Badanie krwi jest najbardziej skuteczne podczas zaawansowanej choroby.

Vernicadis skład

Niektórzy w przypadku wystąpienia zarażenia, polecają Vernicadis, czyli ziołowy preparat, w skład którego wchodzą:

vernicadis
vernicadis

- wyciąg z korzenia mniszka lekarskiego,

- dziurawiec,
- arcydzięgiel,
- mięta,
- wrotycz,
- tymianek,
- glistnik jaskółcze ziele,
- piołun,
- kora kruszyny,
- kminek
- zioła przeczyszczające.
(Zioła przeczyszczające są zawarte po to, by pozbyć się z organizmu martwych pozostałości po pasożytach).

Vernicadis dawkowanie

Vernicadis dawkuje się naczczo oraz przed spaniem, przez siedem lub osiem dni. Dawka jest uzależniona od wieku pacjenta. Następnie należy zrobić tygodniową przerwę, a po niej powtórzyć kurację. Leczenie trzeba powtarzać co trzy, cztery miesiące.

Vernicadis dlaczego nie???

Niestety, ten preparat nie jest dostępny w oficjalnej sprzedaży. Nigdy nie był. Dzieje się tak, ponieważ badania leków są niezwykle kosztowne. W przypadku Vernicadisu należałoby przebadać każdy z kilkunastu składników, wchodzących w jego skład. Trzeba też zbadać jak te składniki odziaływują na siebie i ludzki organizm. Przed wprowadzeniem Vernicadisu do sprzedaży należałoby poddać go licznym testom laboratoryjnym. Istnieje też konieczność przeprowadzenia prób na zwierzętach doświadczalnych. Kolejnym etapem są cztery fazy badań klinicznych - badań na ludziach. Od czasu wynalezienia leku do wprowadzenia go na rynek, mija na ogół nawet kilkanaście lat.

Drugim powodem jest niedopuszczanie do sprzedaży preparatów wieloskładnikowych. Trzecim powodem jest to, że Nadzór Farmaceutyczny nie dopuszcza do obiegu produktów nieprzebadanych, ponieważ mogą one zagrażać zdrowiu i życiu.
Niektórzy lekarze jednak nieoficjalnie zalecają swoim pacjentom stosowanie Vernicadisu, jako skutecznego środka, mogącego zwalczyć w organizmie wszelkie pasożyty. Obecnie niezwykle ciężko jest kupić tą ziołową nalewkę. Sprzedawcy w sklepach zielarskich nie sprzedają jej, ponieważ boją się inspekcji policji gospodarczej i związanych z tym kar. Jednak jak mówi stare przysłowie "dla chcącego nic trudnego".

Produkty powiązane

Para farm

Kwas kaprylowy

Zioła do kąpieli

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *