Oral chelate 90 tabl. Czynnik chelatonowy – EDTA

Oral chelate 90 tabl. Czynnik chelatonowy – EDTA

Oral Chelate -Chelatacja doustna Terapia chelatonowa jest stosowana do bardzo skutecznego usuwania z tętnic złogów miażdżycowych, i przywracania krążenia krwi. Czynniki chelatonowe to substancje, które chemicznie wiążą si ę z metalami, minerałami lub chemicznymi toksynami z ustroju. Czynnik chelatonowy, EDTA przechwytuje jon minerału lub metalu i wyprowadza go z organizmu poprzez układ wydalania. Niektórzy w formie terapii chelatanowej upatrują alternatywę dla zabiegów wszczepiania bypassów, wprowadzonej w Stanach Zjednoczonych w 1948 roku

 Oral chelate - terapia chelatowa

Terapia chelatanowa ułatwia przepływ tlenu i składników odżywczych do wszystkich obszarów naszego organizmu. EDTA pomaga zredukować i zapobiega tworzeniu osadów związanych ze stwardnieniem tętnic. Terapia chelatanowa jest skutecznie stosowana do usuwania nagromadzonych płytek miażdżycowych z tętnic, tym samym usuwa potencjalne blokady i przywraca krążenie krwi. EDTA w istocie poprawia przyswajanie rozmaitych minera łów śladowych, jednocześnie obniżając ogólne obciążenie organizmu ołowiem.

ORAL CHELATE - EDTA (kwas etylenodiaminoczterooctowy),

EDTA (kwas etylenodiaminoczterooctowy), to syntetyczny związek aminokwasowy, który po wprowadzeniu do organizmu lokalizuje i przechwytuje metale lub szkodliwe związki mineralne i łączy się z nimi. Po związaniu się i detoksykacji, metale s ą wydalane z ciała poprzez nerki i drogi moczowe. (Chelatacja usuwa tak że nadmiar wapnia z krwi). EDTA nigdy nie ulega rozkładowi w organizmie. Wnika do niego i zostaje usunięty jako EDTA.

Oral chelate czyli wzmocnienie całego organizmu

Oral Chelate dostarcza witamin, minera łów i innych składników odżywczych, które umożliwiają zniszczenie i pozbycie się aktywności wolnych rodników. Wspomaga pracę gruczołów dokrewnych, jak równie ż utrzymanie odpowiedniego zaopatrzenia w składniki odżywcze, wspiera organizm w utrzymywaniu stałego i odpowiedniego zaopatrzenia całego ciała w bogatą w tlen krew, wspiera tworzenie się i wydajność krwi, a tak że regenerację ścianek naczyń krwionośnych, wspiera pracę serca, napięcie mięśniowe i napięcie jelitowe.

Inne badania wykazały tak że pozytywne wyniki, takie jak spadek cholesterolu LDL, wzrost cholesterolu HDL, umiarkowane do znacznego zmniejszenie dusznicy, wzrost ogólnego przepływu krwi przez uprzednio zatkane naczynia krwionośne, popraw ę nastroju w wypadku depresji, przywrócenie funkcji mięśnia sercowego w uprzednich obszarach niedokrwienia i martwicy, oraz spadek częstoskurczu przy ćwiczeniach wysiłkowych.

Korzyści ze stosowania Oral Chelate:

Zapobiega odkładaniu się cholesterolu,

Obniża zapotrzebowanie na insulinę u diabetyków,

Powoduje umiarowienie pracy serca,

Zmniejsza poziom cholesterolu we krwi,

Zmniejsza symptomy choroby Alzheimera,

Zmniejsza chromanie (utykanie) przestankowe,

Podwyższa poziom śródkomórkowego potasu,

Obniża wysokie ciśnienie krwi,

Opóźnia efekty starzenia organizmu,

Polepsza wzrok w retinopatii cukrzycowej, zmniejsza nadpobudliwość serca,

Zapobiega operacji typu by-pass, Zmniejsza zwyrodnienie plamki w siatkówce oka

Podwyższa poziom śródkomórkowego potasu,

Poprawia funkcję serca,

Zapobiega angioplastyce,

Zapobiega nowotworom,

Powoduje zanikanie niewielkich za ćm,

Usuwa toksyny z organizmu.

Poprawia pamięć, Eliminuje toksyczne metale ciężkie,

Wspomaga leczenie kamicy nerkowej i żółciowej, Usuwa złogi wapniowe.

Skutecznie wspomaga leczenie owrzodzeń troficznych podudzi (np.: cukrzycowych)

Powoduje większą elastyczność ścian tętniczych

Rozkłada wewnątrz tętnicze skrzepy krwi.

Poprawia osłabiony wzrok.

Redukuje zwapnienie zastawek serca.

Łagodzi dolegliwości żylakowe.

Normalizuje arytmie sercowe.

Zapobiega zapaleniom kości i stawów.

Zmniejsza symptomy reumatoidalnego zapalenia stawów.

Zapobiega otosklerozie (utrata słuchu).

 ORAL CHELATE -SKŁADNIKI

Oral Chelate - Doustna Chelatacja 90tabl. - suplement diety dla osób dorosłych chcących uzupełnić swoją dietę w witaminy, składniki mineralne, aminokwasy oraz koenzym Q10.

Składniki: Cytrynian magnezu (magnez), L-askorbinian sodu (witamina C), N-acetylo L-cysteina, octan D-alfa tokoferylu (witamina E) amid kwasu nikotynowego (niacyna)L-arginina, substancja wypełniająca - celuloza, ubichinion (koenzym Q10), D- pantotenian wapnia (kwas pantotenowy), beta-karoten, L-glutation, substancja wypełniająca - sól sodowa karboksymetylocelulozy usieciowana, ryboflawina (ryboflawina), nośnik- kwasy tłuszczowe, substancje przeciwzbrylajace-sole magnezowe kwasów tłuszczowych i dwutlenek krzemu, monoazotan tiaminy (tiamina), cholekalcyferol (witamina D), chlorowodorek pirydoksyny (witamina B6), D-biotyna (biotyna), jodek potasu (jod), kwas pteroilomonoglutaminowy (kwas foliowy), cyjanokobalamina (witamina B12), substancje wiążące - alkohol poliwinylowy, talk, nośnik - polisorbat 80, substancja glazurujaca - glikol polietylenowy.

Oral chelate 90 tabl.
Oral chelate 90 tabl.

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: 1 raz dziennie po 1 tabletce podczas posiłku.

Zawartość witamin i składników mineralnych w porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia:

witamina A (b-karoten) -2,7mg

witamina D - 4,6 µg

witamina E - 14,74 mg

witamina C - 219 mg

niacyna - 9 mg

kwas pantotenowy - 4 mg

tiamina - 1,3 mg

ryboflawina - 1,3 mg

witamina B6 - 1,3 mg

kwas foliowy - 178 µg

biotyna - 67µg

witamina B12 - 1 µg

kwas pantotenowy – 4mg

SPEKTRUM MINERALNE

magnez - 62,5 mg

jod - 45 µg

koenzym Q10 – 10mg

L-arginina – 25mg

N-acetylo

L-cysteina – 150mg

L-glutation – 2,2mg

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Kobiety w ciąży i planujące ciążę przed zastosowaniem suplementu diety Oral Chelate powinny skonsultować się z lekarzem. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu.

Sposób przechowywania:

Suplement diety powinien być przechowywany w temperaturze pokojowej 15-30oC, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed gorącem, światłem i wilgocią.

Dystrybutor:

ForMor International Polska,

Produkty powiązane

zeolit detox proszek

colon-pack

cofiber 400g

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *